UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem

O tym, że każda firma licząca się na rynku lub chcąca się liczyć na rynku powinna posiadać własną domenę ze stroną internetową, wie już chyba każdy. O paru lat jest to podstawa i twardy standard w prowadzeniu biznesu. Oglądając strony wielu firm nasuwa się pytanie, czy aby na pewno ich właściciele rozumieją zasady funkcjonowania sieci oraz ruchu użytkowników po niej. W artykule omówię kilka ważnych i ważniejszych zagadnień dotyczący stron internetowych firmowych. Tyle wstępu, przejdźmy do konkretów.

Oczywiście. Nie tworzymy projektów stron internetowych na ślepo, przedstawiając klientowi już gotowe produkty które współgrają jedynie z naszym gustem. Na początku zbieramy wiele informacji, o firmie, branży oraz konkurencji.

Strona internetowa to cenny nośnik informacji. Na stronie internetowej możemy zamieścić wszystkie cenne informacje dotyczące naszej firmy: czym się zajmujemy, jakie doświadczenie posiadamy, jakie produkty posiadamy w swej ofercie, dane kontaktowe oraz wiele innych. Informacje te są dostępne w sieci przez 24 godziny na dobę.

Przed wejściem z biznesem do sieci internetowej w zależności od tego co robimy należy rozważyć dwie drogi produkcji serwisu internetowego. Możemy nasz kapitał zainwestować w stronę internetową lub internetowy sklep. Kiedy warto zlecić projektowanie sklepu internetowego, a kiedy strony www, dowiesz się właśnie z tego artykułu. 

Ukończyliśmy prace nad nowym systemem zarządzania treścią na którym to opieramy większość naszych realizacji. Mowa o X-CMS 3, który jest następcą starszej, wysłużonej wersji X-CMS 2. System służący do zarządzania stroną internetową został, praktycznie napisany od zera, dostał wiele nowych funkcji oraz co najważniejsze z informacji ogólnych, nowy CMS jest kompatybilny z najnowszą wersją języka PHP- PHP 7.

Do społeczności Joomla oddajemy kolejny moduł Featured Box. Moduł powstał z myślą o realizacji naszych własnych projektów, jednak jest na tyle uniwersalny i przydatny, że postanowiliśmy go upublicznić. Co potrafi Featured Box. Głównie służy do estetycznej prezentacji treści, sami go używamy głównie na stronach startowych serwisów internetowych.

[pb_row ][pb_column span="span6"][pb_text el_title="Opis" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

W naszej firmie został ukończony kolejny projekt służący do konfiguracji dedykowanych okien.

[pb_row][pb_column span="span6"][pb_text width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Oprogramowanie biznesowe online, w ostatnim czasie robi ogromną furorę. Dzieje się tak dlatego, że aplikacje działające w sieci, umożliwiają dostęp do siebie z każdego urządzenia podłączonego do sieci, z każdego miejsca na Ziemi.

Page Builder to niezwykły komponent dla systemów CMS Joomla!. Pozwala na tworzenie podstron serwisu za pomocą bloków, które można dowolnie rozmieszczać na stronie za pomocą metody przeciągnij i upuść.

Stworzyliśmy aplikację dla naszych systemów zarządzania treścią, dzięki której każdy z naszych klientów może skorzystać z rachunkowości online. Aplikacja potrafi gromadzić dane dotyczące klientów oraz zarządzać nimi. Zapisywać poszczególne produkty z tłumaczeniem dla innych języków z automatyczną konwersją na inne waluty.

Teraz nasze moduły będziesz mógł pobrać w serwisie Github wystarczy odwiedzić stronę Github xcmspl.

Obecnie z całą pewnością można stwierdzić, iż większość stron internetowych oparta jest na takim czy innym systemie zarządzania treścią. W ciągu kilku ostatnich lat system CMS przy stronie stał się pewnym