UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem
Baner tsi tworzenie stron www
Strona WWW dla firmy meblarskiej
Strona WWW dla firmy meblarskiej
Strona WWW dla firmy meblarskiej
Strona WWW dla firmy meblarskiej

Strona internetowa dla Eco Furniture

    • Strony internetowe

Naszym najnowszym zrealizowanym serwisem internetowym, jest strona WWW dla firmy meblarskiej z Radomska Eco Furniture. W przypadku tego projektu założenia były jasne. Strona WWW miała być nowoczesna oraz wyróżniać firmę spośród setek innych. Serwisy firm meblarskich nie zaskakują swą kreatywnością, także wyprzedzenie konkurencji nie było trudne. Chcieliśmy jednak jeszcze więcej - pójść w koncepcję artystyczną, która będzie przemawiać przez stronę internetową nowoczesnością, technologią oraz ciepłym wizerunkiem. Dobór zdjęć, układ strony głównej nie jest więc przypadkowy. 

Strona internetowa dla Eco Furniture jest przykładem naszego ulubionego stylu tworzenia stron WWW. Strona główna stanowi typowy serwis One Page (skrolowany). Po kliknięciu w pozycję menu płynnie schodzimy do wybranego działu. Każdy dział zawiera duży obraz lub posiada go w tle, elementy są rozłożone symetrycznie. Działy wymagające rozszerzenia informacji jak na przykład galerie posiadają odpowiednie przyciski odsyłające do konkretnych albumów zdjęć.

Dla zwiększenia interaktywności, poczucia nowoczesności do strony zostały dodane takie dodatki jak skalowany nagłówek, biblioteka animate.css, która pozwala na ciekawe efekty animacyjne poszczególnych bloków z treścią.

Strona internetowa jest w pełni responsywna co oznacza że dopasowuje się do każdego urządzenia w którym jest przeglądana, od telefonów po komputery z większymi ekranami.

Informacje

  • Technologie: HTML, CSS3, jQuery, PHP, MySQL
  • Lokalizacja: Radomsk
  • System CMS: X-CMS
  • Parallax: Nie

Portfolio

ZOBACZ EFEKTY NASZEJ PRACY

NEWS

Informacje ze świata technologii internetowych