UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem
Baner tsi tworzenie stron www
Strona WWW dla firmy meblarskiej
Strona WWW dla firmy meblarskiej
Strona WWW dla firmy meblarskiej

Strona internetowa dla producenta mebli

    • Strony internetowe

Zapraszam do zapoznania się naszą najnowszą realizacją strony internetowe, która została wykonana dla zakładu rzemieślniczego produkującego meble na zamówienie, w całości wykonywanych ręcznie, tradycyjnymi metodami.

Brzmi ciekawie, jak na obecne czasy, gdzie taśmy produkcyjne Ikei zalewają rynek meblami niskiej jakości. Przejdźmy do rzeczy. Strona WWW dla firmy Wer Kon została oparta na naszym sztandarowym produkcie - na silniku X-CMS. Została wykonana w ciemnej tonacji kolorystycznej nawiązującej do przedstawianej branży. Zdjęcia oraz kolorystyka świetnie oddają klimat profesji, którą zajmuje się firma meblarska ze Starego Gronowa

Strona internetowa została wykonana w stylu One Page Ext. Strona startowa prezentacyjna zawiera w sobie wszystkie zakładki, oraz nawiązanie do każdego działu serwisu WWW. Poszczególne działy w zależności od potrzeby zawierają odsyłacze do rozszerzenia treści.

Przy tworzeniu strony WWW dla Wer Kon, główny nacisk postawiliśmy na wygląd graficzny oraz spójność graficzną. Wszystkie obrazy są wykonane w podobnej tonacji kolorystycznej, dla oferty zostały zaprojektowane specjalne ikony, aby przemawiać do użytkowników językiem symboli oraz obrazu, nie tylko treścią.

Serwis ma wyjątkowy sposób działania i niepowtarzalnych charakter. Zachęcam do obejrzenia strony online.

Informacje

  • Technologie: HTML, CSS3, jQuery, PHP, MySQL
  • Lokalizacja: Stare Gronowo
  • System CMS: X-CMS
  • Parallax: Nie

Portfolio

ZOBACZ EFEKTY NASZEJ PRACY

NEWS

Informacje ze świata technologii internetowych