UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem
Baner tsi tworzenie stron www
Strona internetowa dla firmy z Zielonej Góry
Strona internetowa dla firmy z Zielonej Góry

Strona WWW firmy odzieżowej

    • Strony internetowe

Qes Stock to strona internetowa stworzona dla firmy odzieżowej z Zielonej Góry zajmującej się między narodową sprzedażą hurtową. Strona internetowa została wsparta systemem zarządzania treścią X-CMS. System pozwala na sprawną edycję każdej zakładki oraz ma budowę modułową. Sercem serwisu internetowego jest katalog produktów. Zadaniem katalogu produktów jest prezentacja poszczególnych pakietów odzieżowych. Pozwala on na zamieszczenie galerii zdjęć produktów, dodanie opisu. Każdy produkt posiada własny formularz kontaktowy umożliwiający szybkie wysłanie zapytania do sprzedawcy. 

Katalog produktów pozwala na pełną personalizację każdej z kategorii. Możemy wybrać własny mini baner, opis na głównej stronie kategorii, określić liczbę produktów na poszczególnych kartach czy nawet ilość produktów w danym wierszu. Każda strona kategorii może wyglądać zupełnie inaczej.

Strona WWW jest w pełni responsywna, wygodnie przegląda się ją na urządzeniach mobilnych. Została wsparta dodatkami skalującymi nagłówek strony, który usprawnia nawigowanie po serwisie oraz bibliotekę wspierającą animacyjne pojawianie się poszczególnych bloków z treścią.

 

Informacje

  • Technologie: HTML, CSS3, jQuery, PHP, MySQL
  • Lokalizacja: Zielona Góra
  • System CMS: X-CMS
  • Parallax: Nie

Portfolio

ZOBACZ EFEKTY NASZEJ PRACY

NEWS

Informacje ze świata technologii internetowych