UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem
Baner tsi tworzenie stron www
Strona WWW dla firmy budowlanej
Strona WWW dla firmy budowlanej
Strona WWW dla firmy budowlanej

Strona WWW dla firmy budowlanej

    • Strony internetowe

Prezentujemy naszą najnowszą realizacje dla firmy budowlanej z Warszawy Ninex. Czym się zajmuje firma? Ninex to wyjątkowa firma realizująca dość luksusowe zlecenia na terenie całej Polski. Wąski segment branży budowlanej jaki zajmuje Ninex wymusza odpowiednią prezentację w sieci internetowej. Zlecenie przyjęliśmy z entuzjazmem, a efekt naszej pracy znajdziecie pod poniższym linkiem. Strona internetowa dla Ninex miała nawiązywać do nowoczesności oraz luksusowej gałęzi działalności firmy. Stąd kolorystyka strony odcienie czerni oraz złota.

Baner strony został złożony ze zdjęcia prezentującego nowoczesny dom  z dodatkowymi bryłami zamkniętymi w technologii Parallax. Całość reaguje na ruch kursora. Bryły zostały dodane do każdego działu na stronie głównej, w celu stworzenia niepowtarzalnego spójnego charakteru strony internetowej.

Na potrzeby projektu stworzyliśmy dodatkowe moduły dla systemu zarządzania treścią.

Pierwszy napisany moduł odpowiada za wyświetlanie najnowszych realizacji formy, moduł współpracuje z blogiem, który też pozwala na dodawanie galerii do strony. Kolejny moduł to prezentacja treści w "harmonijce". Moduł samodzielnie dopasowuje się do wielkości strony, pozwala dodać atoskalowane tło, oraz treść. Po prawej stronie znajdziemy nawigację, która rozwinie wybraną przez nas treść.

Serwis Ninex warto zobaczyć online.

Informacje

  • Technologie: HTML, CSS3, jQuery, PHP, MySQL
  • Lokalizacja: Warszawa
  • System CMS: X-CMS
  • Parallax: Tak

Portfolio

ZOBACZ EFEKTY NASZEJ PRACY

NEWS

Informacje ze świata technologii internetowych