Oczywiście. Nie tworzymy projektów stron internetowych na ślepo, przedstawiając klientowi już gotowe produkty które współgrają jedynie z naszym gustem. Na początku zbieramy wiele informacji, o firmie, branży oraz konkurencji.

Zapytamy Cię o najładniejsze według Ciebie strony, o te które według ciebie mają najlepszą grafikę oraz układ. Twoją myśl łączymy z naszym długoletnim doświadczeniem tak aby strona była zgodna z Twoim gustem w 100%, a jednocześnie spełniała wszystkie wymagania stawiane stroną internetowym w internecie.

 

60%-80% czasu poświęconego na realizację zamówienia strony internetowej dla firmy przeznaczamy na projekt graficzny. Pierwszą propozycję projektu graficznego przedstawiamy już po dwóch dniach roboczych. Projekt graficzny strony internetowej prześlemy Tobie na twoją skrzynkę mailową. W zwrotnej wiadomości przekażesz nam wszelkie uwagi dotyczące projektu graficznego, dodatkowe pomysły i sugestie. W ciągu jednego dnia roboczego otrzymasz poprawiony projekt graficzny. Proces ten powtarzamy trzykrotnie chyba że wcześniej otrzymamy satysfakcjonujący efekt.

 

Co jeżeli pierwsza propozycja nie jest satysfakcjonująca? Czy możesz odrzucić cały projekt? Oczywiście 3 serie poprawek mogą dotyczyć całości projektu. Jednak zbierane wcześniej informacje pozwalają na akceptacje projektu w drugie serii poprawek w ponad 90% realizowanych przez nas stron.