UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem
Baner tsi tworzenie stron www
Strona WWW dla studia JT Design
Strona WWW dla studia JT Design

Strona internetowa dla Jt Design

    • Strony internetowe

Ciekawa strona internetowa naszej produkcji wsparta dedykowanym systemem zarządzania treścią X-CMS. Serwis został stworzony dla studia projektowego JT Design zajmującego się projektowaniem i dekoracją wnętrz. Firma stacjonuje w centrum Wrocławia. 

Strona internetowa jest wykonana w typowym stylu dla nas i pakietu GRAPHIC. Strona startowa jest stylizowana na One Page, jednak zawiera odpowiednie nawigacje pozwalające na przejrzenie szczegółowych treści. Styl ten jest też najczęściej wybierany przez naszych klientów. Pozwala stworzyć bardzo atrakcyjną wizualnie stronę o płynnych przejściach pomiędzy działami. Jest to też kompromis między ciekawą kompozycją o mocą SEO serwisu internetowego. Strona One Page posiada dużo treści na stronie głównej, ale nie posiada podstron. Nasz tym budowania stron pozwala na bogatą w treści stronę główną ale i posiada nie ograniczoną ilość podstron. Ilość treści zależy tylko od właściciela strony internetowej.

Strona WWW JT Design posiada specjalną przestrzeń dla klientów, gdzie mogą ze studiem projektowym wymieniać się najróżniejszymi plikami. System posiada również bardzo ciekawe rozwiązanie dla galerii.

 

Informacje

  • Technologie: HTML, CSS3, jQuery, PHP, MySQL
  • Lokalizacja: Wrocław
  • System CMS: X-CMS
  • Parallax: Nie

Portfolio

ZOBACZ EFEKTY NASZEJ PRACY

NEWS

Informacje ze świata technologii internetowych