Cechy produktu  Pakiet 1  Pakiet 2  Pakiet 3
 Indywidualny projekt graficzny  yes yes  yes 
 Liczna podstron do 5 do 10 do 20
 System zarządzania treścią yes  yes   yes
Zaplecze administratora yes   yes yes 
Możliwość dodawania mediów do treści yes   yes  yes
Możliwość dodawania kolejnych podstron yes  yes  yes 
Edytor tekstowy przy edycji podstron yes   yes  yes
Artykuły yes  yes   yes
Aktualności  yes  yes  yes
Moduł wyświetlający najnowsze aktualności no  yes  yes 
Panel logowania no  yes   yes
Formularz kontaktowy yes   yes yes 
Galeria no   yes  yes
Google translator  no yes   yes
Dodatkowa wersja językowa  no no  yes 
Cena: 950zł 1050zł 1450zł
Tworzymy strony w oparciu o najnowsze technologie. Wszystkie strony internetowe wspieramy systemem zarządzania treścią Joomla! lub dedykowanym. System zarządzania treścią pozwala na szybkie wprowadzanie zmian na stronie bez potrzeby znajomości języków programowania. Każda strona posiada swój charakterystyczny i oryginalny wygląd. Poniżej przedstawiamy Państwu ceny pakietów stron internetowych.
Prezentowane pakiety stron są przykładowe, prezentują najczęstsze wymagania klientów oraz najchętniej wybierane opcje. Jeżeli Twoja wizja strony różni się od specyfikacji zawartej poniżej - nie przejmuj się, skontaktuj się z nami, a my przygotujemy wycenę dopasowaną do Twej koncepcji. Wszystkie strony internetowe tworzymy tak by w przyszłości można było je rozszerzać o kolejne opcje, podstrony czy wersje językowe. 

Przebieg współpracy

Podpisanie umowy
Realizacja projektu graficznego
Konsultacje z klientem na podstawie projektu graficznego. Realizacja ewentualnych zmian.
Cięcie projektu i programowanie strony internetowej
Umieszczenie strony na serwerze.

Dedykowane aplikacje które stworzyliśmy

Tworzenie stron internetowych

W obecnych czasach własna strona internetowa okazuje się być niezbędnym elementem do prowadzenia biznesu. Zarówno przedsiębiorcy jak i odbiorcy usług już zdają sobie sprawę z tego jak potężnym narzędziem jest internet. Co trzecia osoba mająca dostęp do internetu, za nim skorzysta z usług danej firmy odwiedza jej stronę internetową. Strona internetowa to wizytówka firmy, która wywiera pierwsze i najważniejsze wrażenie na kliencie.

Własna strona internetowa daje ogromne możliwości w zarządzania swym interesem online. dzięki niej można szybko zmienić ofertę, zaktualizować cennik czy nawet przyjąć zamówienie. Łatwość obsługi to nie jedyny plus. Strona internetowa to Twoja placówka online na cały świat. Przetsiębiora posiadający własną stronę internetową pozbywają się wszelkich terytorialnych granic. Dzięki stronie WWW mogą świadczyć usługi swe na terenie całego kraju lub świata.

Tworzenie sklepów internetowych

Założenie własnego sklepu internetowego to jedna z najchętniej prowadzonych e-biznesów w Polsce. Dzieje się tak z powodu wielu korzyści jakie daje platforma handlowa online. Sklep internetowy jest wstanie obsługiwać klientów przez 24 godziny na dobę, pozwala poszerzyć granice sprzedaży na cały kraj tam gdzie użytkownicy mają dostęp do internetu. Kolejną ogromna zaletą e-handlu to niski koszt prowadzenia sklepu. Wystarczy magazyn na przechowywanie produktów i komputer z podłączeniem do internetu do odbierania zamówień.

Sklepy internetowe pozwalają na zautomatyzowanie całego procesu zamówienia. Prezentują produkty, wyliczają ceny z podatkiem, przyjmują dane klientów, wystawiają faktury i odnotowują płatności. Oprócz tego informują klientów o stanie zamówienia. Koszt prowadzenia sklepu internetowego jest tańczy od prowadzania tego w rzeczywistości.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie strony jest ważne ponieważ to właśnie ta czynność powoduje że witryna jest widoczna w pierwszych pozycjach wyszukiwania przez google. Im lepsza pozycja w google tym więcej zainteresowanych klientów na stronie, a to oznacza większe zyski. Każdy z nas codziennie szuka czegoś w internecie. Wpisujemy interesujące nas słowo kluczowe, i przeglądamy wyniki wyszukiwania. Pytanie ile tych wyników przeglądamy? Znaczna większość użytkowników sprawdza tylko pierwsze dziesięć pozycji, co trzeci zagląda na następne dziesięć. Jeżeli Twoja strona znajduje się na drugiej karcie wyników wyszukiwania google to tracisz 2/3 potencjalnych klientów. Im dalej jest Twoja strona w wynikach wyszukiwania tym mniejsze szanse na zdobycie klienta.

Pozycjonowanie strony internetowej to proces którego celem jest zdobycie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwarek na określone słowa bądź frazy. Pozycjonowanie strony obejmuje optymalizację kodu źródłowego strony pod względem SEO, umieszczanie strony w katalogach stron. Pozycjonując strony internetowe zdobywamy linki tematyczne, czyli takie które pochodzą ze stron powiązanych tematycznie lub są otoczone tekstem tematycznym, co daje większą ich moc. Pozycjonowanie daje nam możliwość wyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek, a co za tym idzie zwiększa ruch na stronie. Stajemy się widoczni w internecie.

Strony internetowe szyte kreatywnie