UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem
Baner tsi tworzenie stron www
Strona WWW dla X-CMS
Strona WWW dla X-CMS

Strona WWW systemu X-CMS

    • Strony internetowe

Pojęcie X-CMS już wiele razy pojawiało się na łamach naszego serwisu. Jest to nasz autorski system na którym opieramy obecnie 90% stron internetowych projektowanych w naszym studiu. System cechuje niezwykła elastyczność i możliwość szybkie rozbudowy. Posiada budowę modułową, a pisanie rozszerzeń jest niezwykle szybkie w porównaniu tradycyjnych rozwiązań. 

Przy tworzeniu strony internetowej dla X-CMS zależało nam na maksymalnym wyróżnieniu. Tak by przeglądając naszą nową witrynę każdy mógł powiedzieć "takie strony WWW jeszcze nie widziałem". Nowy serwis posiada budowę One Page Ext preferowaną przez nasze studio. Dzięki niej strona startowa ma charakter strony One Page, a nawigacja główna przewija serwis do wybranego działu. Nie oznacza to że jest uboga w treści, a wręcz przeciwnie. Serwis ma mocno rozwinięte działy z artykułami takie jak Aktualności, kursy, gdzie na prawdę można znaleźć ciekawe treści.

Kolejnym ważnym jeżeli nie najważniejszym działem strony internetowej jest portfolio, to tam znajdziemy wybrane prace, które wspiera system X-CMS. Portfolio zostało zbudowane tak by pasowało do szaty graficznej, tła strony. Karta pracy zawiera galerię print screen'ów oraz informacje na temat wykorzystanych technologii.

Informacje

  • Technologie: HTML, CSS3, jQuery, PHP, MySQL
  • Lokalizacja: Gubin
  • System CMS: X-CMS
  • Parallax: Tak

Portfolio

ZOBACZ EFEKTY NASZEJ PRACY

NEWS

Informacje ze świata technologii internetowych