UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem
Baner tsi tworzenie stron www
Strona WWW dla Babobus
Strona WWW dla Babobus

Strona internetowa dla Babobus

    • Strony internetowe

Nasza nowa realizacja strony internetowe udowadnia że serwis dla wypożyczalni samochodów może być nieszablonowy i wyróżniać się na tle konkurencji. Taki jest też najnowszy projekt dla firmy Babobus z Gubina. Firma zajmuje się wypożyczaniem samochodów. Strona internetowa pomaga w przedstawieniu ogólnej oferty firmy oraz przedstawia szczegółowo każdy pojazd z jej floty.

Strona WWW jest oparta na naszym silniku X-CMS to on pozwala na szybkie dopasowanie poszczególnych modułów do danej strony, pozwala szybko tworzyć kolejne. I tak dla wypożyczalni samochodów został stworzony katalog dostępnych pojazdów. Każdy samochód posiada własną galerię, opis oraz formularz kontaktowy pozwalający na szybkie wysłanie zapytanie.

Strona główna została wykona w stylu One Page, zawiera jednak odnośnik do rozszerzonych materiałów. Banery oraz inne elementy graficzne zostały przedstawione za pomocą technologii parallax, dzięki czemu reagują na ruch kursorem myszki, razem ze efektami animacyjnymi animate.css zwiększają interaktywność strony dzięki czemu staje się jeszcze ciekawsza i przyjemniejsza w obsłudze.

 

 

 

Informacje

  • Technologie: HTML, CSS3, jQuery, PHP, MySQL
  • Lokalizacja: Gubin
  • System CMS: X-CMS
  • Parallax: Tak

Portfolio

ZOBACZ EFEKTY NASZEJ PRACY

NEWS

Informacje ze świata technologii internetowych