UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem
Baner tsi tworzenie stron www
Strona WWW dla MM Yacht
Strona WWW dla MM Yacht
Strona WWW dla MM Yacht
Strona WWW dla MM Yacht
Strona WWW dla MM Yacht

Strona WWW dla MM Yacht

    • Strony internetowe

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową realizacją wykonaną dla firmy MM Yacht, która zajmuje się wypożyczaniem jachtów na najróżniejsze okazje. Serwis został wykonany w odcieniach kolorystyczny nawiązujących do morza. Baner stanowi film prezentujący jeden z wypożyczanych jachtów. Tworząc stronę internetową dbaliśmy o każdy szczegół oraz o ogólny charakter wizualny serwisu internetowego tak aby nawiązywał do charakteru działalności oraz był maksymalnie czytelny dla odbiorcy. Efekt możecie obejrzeć pod linkiem poniżej.

Strona internetowa została oparta na silniku naszej produkcji X-CMS, posiada skalowany nagłówek oraz animacje kreślone biblioteką animate.css dla pogłębienia interakcji użytkownika ze stroną internetową. 

Na potrzeby serwisu internetowego dodaliśmy formularz rezerwacji, komponent galerii, która pozwala na masową wymianę, dodanie obrazów. 

Mocnym atutem systemu X-CMS jest komponent odpowiedzialny za newsy, które nie tylko pozwalają na rzetelną informację klientów śledzący serwis internetowy ale i znaczne poprawienie przestrzeni SEO. Przecież nikt tak bardzo nie kocha treści jak Google.

Informacje

  • Technologie: HTML, CSS3, jQuery, PHP, MySQL
  • Lokalizacja: Sopot
  • System CMS: X-CMS
  • Parallax: Nie

Portfolio

ZOBACZ EFEKTY NASZEJ PRACY

NEWS

Informacje ze świata technologii internetowych