Co to jest pakiet GRAPHIC?

Jest to nasz ulubiony pakiet oraz najchętniej zamawiany. Pakiet GRAPHIC to połączenie sztuki i informatyki. Strony internetowe w tym pakiecie posiadają mocno rozwiniętą interaktywność oraz ponadprzeciętną szatę graficzną, nad którą pracujemy również najdłużej. W tym pakiecie kładziemy największy nacisk na efekt "Wow". Do stron dodajemy najróżniejsze banery z ciekawymi animacjami, strona wspierana jest również animacjami wejścia, elementy w sposób animowany ukazują się użytkownikowi w raz z postępem przeglądania strony internetowej.

Zamawiając pakiet GRAPHIC masz pewność, że strona będzie nie przeciętna, wyjątkowa, a konkurencja teraz będzie Ciebie naśladować. Pakiet GRAPHIC to nie tylko animacje i nieziemska szata graficzna to również wsparcie dla wielu najnowszych technologii widocznej w modułach strony internetowej jak wyświetlanie news'ów, produktów, bloków informacyjnych. Strony w tym pakiecie żyją.

Oczywiście strony internetowe w tym pakiecie są w pełni responsywne oraz posiadaję wsparcie ze strony systemu zarządzania treścią.
Cechy pakietu

Pakiet GRAPHIC cechuje się mocno rozwiniętą grafiką, szaty graficznej, animacjami oraz wieloma interakcjami. Strony w tym pakiecie są kreacjami artystycznymi.
creativa_1 feedback-1 fireplace-1 iluzja-1 odcinek_dla_ciebie-1 ScreenShot010 ScreenShot014 ScreenShot027 tora-2 Warrior_Project_1 woodmaster-1
Artystyczne kreacje stron internetowych