UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem
Baner tsi tworzenie stron www
Sklep internetowy ze zdrową żywnością
Sklep internetowy ze zdrową żywnością

Sklep internetowy dla Malinowego Chruśniaka

    • Strony internetowe /
    • Sklepy internetowe

Tym razem prezentujemy bardzo oryginalny sklep internetowy wykonany dla firmy zajmującej się handlem zdrową żywnością. Mowa o sklepie online dla Malinowego Chruśniaka. Serwis posiada liczne animowane banery, prezentujące promocje, czy nawet wybrane aktualności. Stworzyliśmy karuzele przewijające najnowsze produkty, produkty w promocji oraz te polecane klientom. Całość jest wspierana przez nasz system X-CMS. Tak na naszym systemie można postawić również świetny sklep internetowy.

Rozszerzenie sklepu oraz system blogowy z X-CMS świetnie pomaga w zapełnianiu strony w ciekawe treści, które z kolei mają znaczący wpływ na wartość SEO serwisu internetowego. Stworzyliśmy zatem również moduł, który w ciekawy sposób wyświetli najnowsze artykuły na stronie startowej.

Sklep został wykonany w bardzo estetycznej, nowoczesnej szacie graficznej. Główne odcienie kolorystyczne to róż, biel oraz krem. Jednak bez odpowiednich zdjęć sama kolorystyka nie dałaby takiego efektu. Starannie dobrane obrazy w raz kolorystycznym otoczeniem sprawia na prawdę dobre wrażenie. 

Stronę warto obejrzeć online.

Informacje

  • Technologie: HTML, CSS3, jQuery, PHP, MySQL
  • Lokalizacja: Gubin
  • System CMS: X-CMS
  • Parallax: Nie

Portfolio

ZOBACZ EFEKTY NASZEJ PRACY

NEWS

Informacje ze świata technologii internetowych