UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem
Baner tsi tworzenie stron www
Strona internetowa dla Adametronic
Strona internetowa dla Adametronic

Strona internetowa Adametronic

    • Strony internetowe

Futurystyczna strona internetowa stworzona dla serwisu komputerowego Adametronic z Bierutowa. Połączenie unikalnej czcionki z elementami graficznymi (roboty, komputery), oraz technologią Parallax, tworzy niezwykle ciekawy efekt wizualny, który zachęca do dalszego przeglądania strony. Strona oprócz wyżej wspomnianych cech posiada skalowany nagłówek, oraz wsparcie przez bibliotekę animate.css, która odpowiada za ciekawe animacje pojawiających się poszczególnych bloków z treścią. 

Standardem też w naszej firmie jest stosowanie technologi RWD, która sprawia że strona internetowa dobrze wygląda na urządzeniach mobilnych. 

Na wszystkich stronach w pakiecie GRAPHIC staramy się tworzyć niepowtarzalne, artystyczne kompozycje, które pomagają naszym klientom wyjść z pośród tłumu setek szarych stron firm konkurencyjnych. 

Serwis internetowy Adametronic został oparty na dedykowanym systemie X-CMS, posiada rozbudowany mechanizm stron kontaktowych włączają w to możliwość personalizacji kolorystycznej map Google, system blogowy, pozwalający na tworzenie nawet portali informacyjnych.

Informacje

  • Technologie: HTML, CSS3, jQuery, PHP, MySQL
  • Lokalizacja: Jelenia Góra
  • System CMS: X-CMS
  • Parallax: Tak

Portfolio

ZOBACZ EFEKTY NASZEJ PRACY

NEWS

Informacje ze świata technologii internetowych