UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem

HTML5

Jest to język służący do tworzenia i prezentacji stron internetowych. Dzięki tej technologi możliwe jest przeglądanie witryn internetowych w przeglądarce. HTML5 w przeciwieństwie do swych poprzedników ma bardzo rozbudowaną obsługę błędów oraz bardzie dopracowany interpreter kodu, dzięki czemu dana strona będzie wyglądać tak samo w każdej przeglądarce internetowej.

jQuery

Jest biblioteką programistyczną napisaną w języku javascript, zawiera zbiór funkcji które usprawniają tworzenie elementów interaktywnych na stronach internetowych. Dzięki niej możliwe jest tworzenie ciekawych galerii obrazów, animacji czy zmiany elementów strony, w przypadku określonych zachowań użytkownika.

CSS3

Jest to język służący do opisu jak dana struktura HTML ma wyglądać w przeglądarce internetowej. Służy nie tylko do formatowania wyglądu treści ale również wszystkich pozostałych elementów HTML, np.: formularzy, bloków z treścią, obrazów, linków. CSS3 ma bardzo mocny wpływ na to jak finalna strona będzie wyglądać.


PHP

Jest to obiektowy język programowania służący do generowania stron internetowych oraz budowania aplikacji internetowych. Dzięki niemu możliwe jest pisanie programów, systemów działających online, jak np.: systemy zarządzania treścią, aplikacje do wystawiania faktur, newslettery itp.


MySql

To system pozwalający na zarządzanie relacyjnymi bazami danych. Dzięki tej technologi możliwa jest na przykład prosta i szybka edycja treści. Dane są przechowywane w bazie danych, a za pomocą aplikacji napisanej w PHP, możemy dowolnie nimi zarządzać. Połączenie MySql z PHP to obecnie fundament działania dynamicznych stron internetowych i większości systemów, aplikacji działających online.Parallax

To typ biblioteki napisanej w javascript, dającej efekt przestrzeni 3D na stronie. Dzięki niej możliwe jest tworzenie stron "skrolowanych" gdzie elementy, przemieszczają się w różnym tempie w reakcji na ruch myszką lub scrollbarem. Różne tępo przemieszczania pozwala na stworzenie złudzenia różnych odległości danych elementów na linii w głąb strony internetowej.


CMS

Inaczej system zarządzania treścią, jest to zaawansowana aplikacja internetowa pozwalająca na gromadzenie treści oraz ich publikację. Większość stron budowanych w dzisiejszych czasach jest oparta na systemach zarządzania treścią. Dzięki temu właściciele stron mogą samodzielnie je rozbudowywać o kolejne treści, zakładki bez znajomości języków programowania.RWD

Czyli responsive web design, to sposób tworzenia stron internetowych polegający na dopasowywaniu się przez nie do wielkości ekranu. Dzięki temu możliwe jest tworzenie jednej strony dla wszystkich urządzeń stacjonarnych jak i mobilnych. RWD możliwe jest dzięki językowi CSS3. Technologia ta pozwala na znaczące obniżenie kosztów tworzenia stron internetowych.Jeżeli potrzebujesz wykonać stronę internetową w technologii, której tu nie zaprezentowaliśmy, napisz do nas. Lista zawiera te najpopularniejsze, które na co dzień nas otaczają. Jednak to nie wszystkie możliwe rozwiązania. Pamiętaj, że specjalizujemy się w zadaniach specjalnych, w systemach dedykowanych o indywidualnym sposobie działania skrajnie dopasowanym do potrzeb klienta.