UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem
Baner tsi tworzenie stron www
Strona WWW STYLISH TOUCH STAGING
Strona WWW STYLISH TOUCH STAGING
Strona WWW STYLISH TOUCH STAGING
Strona WWW STYLISH TOUCH STAGING

Strona WWW STYLISH TOUCH STAGING

    • Strony internetowe

Strona WWW przygotowana dla studia dekoracji wnętrz z Wielkiej Brytanii. Strona internetowa ma swój własny niepowtarzalny styl i tworzy bardzo oryginalną kompozycję artystyczną. Serwis jest wykonany w mieszanym stylu, który reprezentuje wiele naszych projektów. Strona startowa jest swoistą witryną One Page z odpowiednimi odsyłaczami do rozszerzonych treści. Tego typu serwisy cechuje rozbudowana strona startowa co ma pozytywny wpływ na SEO strony, oraz sprawia że wizualnie strona internetowa jest dużo ciekawsza. 

Serwis tego typu nie ogranicza się tylko do strony głównej jak tradycyjne strony One Page. Tam gdzie zachodzi potrzeba zaprezentowania większej ilości treści czy rozbudowane galerie dany dział posiadają przyciski pozwalające na przejście do treści rozszerzonych.

Nasza najnowsza realizacja oprócz kreatywnego stylu cechuje ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi. Posiada autoskalowany nagłówek ułatwiający nawigowanie na stronie, ciekawe efekty wejścia dostarczane przez bibliotekę animate.css. 

Na potrzeby strony WWW zostały utworzone moduły reprezentujące dane procentowe w postaci diagramu, oraz animujące liczby. W naszym serwisie taki nagłówek możesz pobrać z działu laboratorium: Animated Number oraz Animate Chart

Informacje

  • Technologie: HTML, CSS3, jQuery, PHP, MySQL
  • Lokalizacja: Londyn
  • System CMS: X-CMS
  • Parallax: Nie

Portfolio

ZOBACZ EFEKTY NASZEJ PRACY

NEWS

Informacje ze świata technologii internetowych