UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem
Baner tsi tworzenie stron www
Strona startowa
Strona WWW dla BabyParadise
Strona WWW dla BabyParadise
Strona WWW dla BabyParadise
Strona WWW dla BabyParadise

Strona WWW dla BabyParadise

    • Strony internetowe

Wyjątkowa, a zarazem nowoczesna strona internetowa stworzona dla producenta wózków dla dzieci. Serwis utrzymany w pastelowej formie, z graficznym podkreśleniem dla kogo tak naprawdę jest. Cechą szczególna serwisu jest dedykowany katalog produktów dziecięcych. Katalog został napisany w kompatybilności z systemem zarządzania treścią X-CMS2.

Cechą szczególną katalogu jest prezentacja produktów. Każdy produkt może posiadać dowolną ilość galerii zdjęć z odmianami kolorystycznymi produktu. Wystarczy kliknąć w kolor prezentowanego artykułu, a przejdziemy do galerii odpowiadającej danej kolorystyce. Zarządzanie galeriami oraz samymi produktami jest nie zależne. Można je łączyć z dowolną ilością produktów, zwiększać zestaw zdjęć oraz je usuwać.

Kolejną cechą zasługującą na uwagę jest lista partnerów. Lista jest maksymalnie prosta w obsłudze, a na stronie wyświetla danych partnerów w raz z mapką, dostosowaną kolorystycznie do całości strony.

Dla katalogu produktów zostały dopisane moduły które umożliwiają prezentację najnowszych, wybranych, produktów oraz tych w promocji.

Informacje

  • Technologie: HTML, CSS3, jQuery, PHP, MySQL
  • Lokalizacja: Myślenice
  • System CMS: Tak

Portfolio

ZOBACZ EFEKTY NASZEJ PRACY

NEWS

Informacje ze świata technologii internetowych