Moduł Google Map

Niewątpliwie każda strona internetowa posiada stronę kontaktową. Jest to niezbędna podstrona serwisu, a wręcz kluczowa. To jest właśnie podstrona wizytówkowa dzięki, której klient może dotrzeć do nas. Jednym z najlepszych udogodnień dla stron internetowych jest publikacja mamki kontaktowej, za pomocą której zainteresowany może sprawdzić, gdzie dokładanie znajduje się nasza siedziba, jak do nas dojechać.

Większość map wygląda tak samo - tradycyjna mapa Google. Powstał serwis Snazzy Maps oferujący darmową konfigurację mapy, powstał plugin dla Wordpressa, dla Joomla! jak zwykle nie. Nasz moduł jest poniekąd prostą odpowiedzią na brakujący element w repozytorium Joomla!.

Moduł Google Maps pozwala wykorzystać styl mapy wygenerowany w serwisie Snazzy Maps. Wystarczy go wkleić pole tekstowe i zapisać. Moduł pozwala na ustawienie szerokości oraz długości geograficznej, szerokość, wysokość mapki oraz obrazek markera. Obsługa została uproszczona do minimum.

Moduł Mapy Google

Cechy modułu

Moduł pozwala na ustawienie: szerokości, długości geograficznej, szerokości, wysokości mapy na stronie internetowej, wybór obrazu na marker adresu, pole pozwalające na wklejenie stylu Snazzy Maps.

Demo

Zobacz jak działa Moduł Google Map