UWAGA! Ten serwis używa cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację korzystania z plików cookies.

Aby zamknąć komunikat kliknij przycisk "zrozumiałem"

Zrozumiałem
Baner tsi tworzenie stron www

Tworzenie stron WWW z TSI

Bogata funkcjonalność

Zamawiając u nas stronę internetową masz pewność, że funkcje serwisu nie będą stanowiły ograniczenia w rozwoju Twojego serwisu.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Każdą realizację traktujemy bardzo poważnie, jak szansę na zdobycie kolejnego doświadczenia, kolejnej porcji wiedzy. Wszystkie serwisy przed opublikowaniem w sieci skrupulatnie testujemy.

KREATYWNE ROZWIĄZANIA

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja. Uważamy, że to pewien rodzaj sztuki. Każdy projekt traktujemy jako realizację nowego dzieła, które będzie reprezentowało Twoją firmą i nasze umiejętności.

CO OFERUJEMY?

TWORZYMY ORYGINALNE, RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE, WYKORZYSTUJĄC NAJNOWSZE OSIĄGNIĘCIA TECHNOLOGII

Oferta tworzenia stron internetowych

W obecnych czasach własna strona internetowa okazuje się być niezbędnym elementem do prowadzenia biznesu. Zarówno przedsiębiorcy jak i odbiorcy usług już zdają sobie sprawę z tego jak potężnym narzędziem jest internet. Co trzecia osoba mająca dostęp do internetu, za nim skorzysta z usług danej firmy odwiedza jej stronę internetową.

Oferta tworzenia stron internetowych

Założenie własnego sklepu internetowego to jedna z najchętniej prowadzonych e-biznesów w Polsce. Dzieje się tak z powodu wielu korzyści jakie daje platforma handlowa online. Sklep internetowy jest wstanie obsługiwać klientów przez 24 godziny na dobę, pozwala poszerzyć granice sprzedaży na cały kraj tam gdzie użytkownicy mają dostęp do internetu.

Oferta tworzenia stron internetowych

Pozycjonowanie strony jest ważne ponieważ to właśnie ta czynność powoduje, że witryna jest widoczna w pierwszych pozycjach wyszukiwania przez Google. Im lepsza pozycja w Google tym więcej zainteresowanych klientów na stronie, a to oznacza większe zyski. Każdy z nas codziennie szuka czegoś w internecie.

Portfolio

ZOBACZ EFEKTY NASZEJ PRACY

NEWS

Informacje ze świata technologii internetowych

Nasze usługi związane z tworzeniem stron internetowych

TWORZENIE STRON WWW

Strony projektowane w naszej firmie są w pełni responsywne, posiadają system zarządzania treścią oraz są tworzone w najnowszych technologiach jak HTML5, CSS3 czy PHP7

TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Tworzymy sklepy internetowe w oparciu o najnowsze rozwiązania. W pełni dostosowujemy je do trendów panujących w Polsce. Sklepy internetowe wspieramy ułatwieniami, w postaci prostych płatności online, możliwości zakupu bez rejestracji. Wspieramy komunikację z klientem np.: poprzez newsletter.

APLIKACJE INTERNETOWE

Tworzymy zaawansowane aplikacje internetowe oparte na współpracy z bazami danych. Projektujemy i tworzymy dedykowane rozwiązania takie jak konfiguratory produktów, systemy do wystawiania faktur online, aplikacje do katalogowania danych, serwisy zarabiające na udostępnianiu treści w ramach abonamentu.

OPTYMALIZACJA STRON

Zajmujemy się również optymalizacją stron internetowych. Zakres prac optymalizacyjnych nie ogranicza nas do jedynie prac związanych z poprawą obrazów, metadanych. Przeprowadzamy gruntowną optymalizację od poprawy kodu strony internetowej, zmniejszenia jej rozmiarów poprzez różnego rodzaju kompresje jak i zmiany związane pisaniem dodatkowych rozszerzeń, mających pozytywny wpływ na stronę WWW.

POZYCJONOWANIE STRON

Sama optymalizacja strony często nie wystarcza, dlatego też świadczymy usługi pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarkach internetowych. Stosujemy jedynie bezpieczne metody, dalekie od pozyskiwania efektów ze spamu.

RESPONSYWNE STRONY

Obecnie wszystkie wypuszczane przez naszą firmę, w sieć strony internetowe są wykonane w metodzie RWD, czyli responsywnej. Dzięki temu nie musisz zamawiać osobnej wersji mobilnej, a treści zawarte na w serwisie wyświetlają się również poprawnie na urządzeniach mobilnych.